Nova Vision

Kilka słów
o naszej firmie

Fundamentem firmy Nova Vision jest zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 10 lat tworzymy i wdrażamy zintegrowane systemy informatyczne. W naszym dorobku mamy setki projektów takich jak strony i sklepy internetowe, aplikacje mobilne, dedykowane systemy informatyczne, systemy CRM oraz inne rozwiązania pozwalające optymalizować pracę. Dzięki wiedzy oraz zaangażowaniu w dotychczasowe projekty jesteśmy w stanie stworzyć narzędzia informatyczne idealnie dopasowane pod każdego klienta.
Nasze doświadczenie pozwala nam na dzielenie się wiedzą i proponowanie naszym klientom takich rozwiązań, które w najkorzystniejszy sposób zaspokoją potrzeby każdego przedsiębiorcy. Oferowane przez nas nowatorskie rozwiązania oraz narzędzia IT sprawdzają się w każdej branży. Dzięki naszym systemom jesteś są Państwo w stanie zaoszczędzić wiele czasu, uprościć skomplikowane procedury czy zintegrować działające równolegle systemy.

Kontakt z klientem

Właściwa komunikacja z klientem to podstawa projektowania systemów informatycznych. Kontakt z klientem pozwala nam na dokładne określenie potrzeb oraz dobór takich narzędzi i procedur, które w stu procentach zaspokoją potrzeby i oczekiwania przyszłych użytkowników systemów.

Nasi klienci

W dotychczasowej pracy realizowaliśmy wiele projektów o różnych rozmiarach. Począwszy od prostych stron internetowych przez sklepy oraz ich integrację z systemami magazynowania, skończywszy na systemach CRM, dedykowanych systemach zarządzania firmą czy aplikacjach internetowych. W dotychczasowej pracy obsługiwaliśmy między innymi: