Jak działamy

Podczas realizacji projektów informatycznych, wiedza z zakresu planowania i zarządzania projektem jest równie ważna jak znajomość języków programowania. Każde realizowane przez nas przedsięwzięcie jest dokładnie przemyślane nie tylko pod kątem szeroko pojętego IT.

Etap 1

01.
01.

analiza potrzeb

Pierwszym etapem współpracy Nova Vision z klientem jest spotkanie oraz analiza potrzeb klienta. Po dokładnym wysłuchaniu i przyjrzeniu się problemowi lub założeniom projektowym przedstawiamy możliwości oraz narzędzia, jakie jesteśmy w stanie zaoferować. Na tym etapie określamy wstępne widełki cenowe systemy oraz oferty na przygotowanie dokumentu analizy przedwdrożeniowej. 

Etap 2

02.

tworzenie dokumentu
analizy przedwdrożeniowej

To etap, w którym przedstawiamy dokument analizy przedwdrożeniowej. Taki dokument zawiera dokładną wycenę realizacji projektu oraz harmonogram prac. Dokument ten powstaje po szczegółowej analizie potrzeb, którą przeprowadzamy w taki sposób, by nie tylko zaspokoić teraźniejsze wymagania, ale i przewidzieć, w jaki sposób nasi klienci będą mogli swój system informatyczny w przypadku rozwoju biznesu w przyszłości. Posiadamy elastyczne spojrzenie na biznes i rozwój, co pomaga nam zaproponować ponadczasowe rozwiązania. Na tym etapie klient może wycofać się realizacji projektu. Dysponuje jednak porządnie przygotowaną analizą poprzedzoną dokładnym i wnikliwy sprawdzeniem i weryfikacją potrzeb.

Etap 3

03.

pomagamy w uzyskaniu
finansowania projektu

Nasza firma działa na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki projektów różnych rozmiarów. Podczas pracy wielokrotnie pomagaliśmy naszym klientom w uzyskaniu finansowania przedsięwzięcia. Na co dzień współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami, którzy nie raz pozyskali dogodnego leasingu, kredytu czy funduszy z krajowych lub unijnych dotacji.

Etap 4

04.

PROJEKTOWANIE SYSTEMU

Na tym etapie naszym zadaniem jest dokładnie zaplanować każdy element systemu. Poprzez wyspecjalizowane i twórcze procesy inżynierskie wykonujemy dokładnie przemyślany projekt zgodnie z początkowymi założeniami i oczekiwanym efektem. Staramy się przy tym, by nasze projekty były nie tylko bezpieczne, funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze. Dbamy również o to, by nadać im ponadczasowy wygląd i design zgodny z obowiązującymi trendami.

Etap 5

05.

realizacja projektu

W zależności od rozmiaru, wykonywane przez nas projekty dzielimy na odpowiednie etapy. Po przekroczeniu pierwszego kamienia milowego klient może już pracować z systemem. W kolejnych etapach dobudowywane są funkcjonalności. Naszym priorytetem jest terminowość realizacji.

Etap 6

06.

wsparcie powdrożeniowe
i rozwój

Podczas pierwszego etapu – analizy potrzeb – przyglądamy się w jaki sposób, w przyszłości (np. w przypadku rozwoju aplikacji) wykonywany system informatyczny może się rozwijać. Dobre planowanie daje nam furtkę do rozwoju systemu. Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie powdrożeniowe wraz z przeszkoleniem pracowników oraz doraźną pomocą w przypadku problemów w obsłudze programu.

Nova Vision

Najwyższa jakość
dla naszych Klientów

Mamy świadomość, że nasi jak ważna dla naszych klientów jest czysta i przejrzysta strona internetowa, funkcjonalny sklep, dobrze przemyślana aplikacja mobilna czy system CRM do zarządzania wydarzeniami. Naszą pracę zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie.